آموزش چرخش فیلم

 

چرخش فیلم,روش چرخاندن فیلم,راه چرخش فیلم گوشی,میخوام فیلم را بچرخانم,بهترین ترفند چرخش فیلم,آموزش چرخاندن فیلم به چپ راست,

آموزش چرخش فیلم با دو نرم افزار:

سلام به هم شما عزیزان. با توجه به خصوصیات نرم افزار KMplayer   می دانم که اکثر شما عزیزان از این نرم افزار حتی برای یک بار هم که شده استفاده کرده اید. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که فیلمی رابااختلاف زاویه با سطح افق ظبط کرده باشید.

این مشکل برای اکثر فایل های mp4و   3gpبسیار به چشم می آید. به طور مثال اگر با موبایل خودتان فیلم ظبط کرده باشید در بعضی از مواقع مجبور به چرخاندن گوشی موبایل برای ظبط تمام حوادث اتفاق افتاده در صحنه شده اید و هنگامی که این فیلم ظبط شده را بر روی کامپیوتر خود تماشا می کنید به دلیل آنکه به هنگام فیلم برداری دوربین را چرخانده اید فیلم نیز با چرخش نمایش داده می شود . امروز قصد دارم که به یکی از امکانات نرم افزار KMplayerبپردازم تا با هم بتونیم این مشکل رو رفع کنیم.

در حقیقت نرم افزار KMplayerبه شما امکان چرخش فیلم را در به هنگام پخش می دهد. برای اینکار نرم افزار را اجرا کنید.با نگه داشتن دو کلید(O+Ctrl)فیلم مورد نظر را وارد نرم افزار کنید.

آموزش چرخش فیلم در نرم افزار KMplayer

حال با کلیک راست بر روی نرم افزار منوی K.Mplayer main control  نمایش داده می شود.

 

 آموزش چرخش فیلم

گزینه Video(Basic)و سپس  Screen Rotation(CCW)  را طی کنید در منوی ظاهر شده با توجه به اختلاف زاویه نسبت به سطح افق میزان زاویه چرخش را انتخاب کنید.

آموزش چرخش فیلم

آموزش دوم

زماني كه با موبايل با زواياي ۹۰درجه ويا ۱۸۰درجه فيلم برداري ميكنيم ، هنگام ذخيره و پخش آن در كامپيوتر و يا تبديل آن به وي سي دي با مشكل مواجه مي شويم.

براي چرخاندن يك فيلم با زواياي(۹۰درجه و ۱۸۰درجه)مي توانيم از نرم افزار كوييك تايم (Quick tim) بهره بگيريم.

براي اين منظور ابندا فيلم را با نرم افزار Quick time باز كرده و به منوي Window رفته و گزينه       Show Movie Properties را انتخاب كنيد و يا از كليدهاي ميانبر Ctrl+j استفاده كنيد.

حالا در پنجره اي كه باز شده Video Track را انتخاب كنيد و در پايين پنجره به تب Visual Settings برويد.

مانند شكل زير:

حال براحتي مي توانيد از طريق بخش Filp/Rotate تصوير را در جهت دلخواهتان بچرخانيد و حتي در اين بخش امكان آيينه كردن(چپ كردن) تصوير نيز وجود دارد.بعد از آنكه تنظيمات لازم را اعمال كرديد پنجره فوق را ببنديد و خواهيد كه تتغييرات بر روي فيلم هنگام پخش اعمال شده است.

براي ذخيره ي فيلم اصلاح شده از گزينه ... Save As استفاده كنيد.

لازم به ذكر است كه از ورژن هفت به بالاي اين نرم افزار استفاده كنيد كه حتما بايد رجيستر شده باشد.

براي رجيستر نرم افزار Quick time از نوار منوي نرم افزار به مسير زير برويد:

Edit>Preferences>Register

سپس اطلاعات ثبت نرم افزار را كه در پوشه كرك crack و يا فايل Serial و يا SN قرار دارد ، در اين فرم وارد نماييد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

 درج آگهی رایگان

پرداخت آنلاینپرداخت آنلاین

اخبار

ما 134 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم


تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت کریاس می باشد.facebooktwitterGoogle