مهمانان برنامه دیشب خندوانه چه کسانی بودند؟

مهمانان برنامه دیشب خندوانه چه کسانی بودند؟

بعد از چند شب تاخیر در پخش برنامه پرطرفدار خندوانه دیشب یعنی سه شنبه شب این برنامه روی آنتن رفت تا دوباره شادی را به خانه های مردم غم دیده ایران باز گرداند

دیشب در خندوانه چه گذشت

در ابتدا رامبد جوان روی آنتن آمد و از وقوع اتفاقات در منا ابراز تاسف کرد و گفت با تمام غم دیدگان این حادثه ابراز همدردی می کند ولی در طول برنامه حرفی از این اتفاقات زده نمی شود امیدوارم کسی ناراحت نشود.

پس از پخش این قسمت برنامه شروع شد مهمانان برنامه خانواده شهدا از اقلیم مختلف ایران بودند یعنی شهدای خانواده شیعه خانواده های اهل تسنع (کردهای سنی)، خانواده های ارامنه، خانواده زرتشت و خانواده های آشوری.

برنامه با نام و یاد شهدا شروع شد. رامبد تعدادی از آقایان را برای مسابقه در استدیو آورد افراد از مذاهب مختلف انتخاب شدند که در آخر منتخب آشوری برنده مسابقه کاکتوس شدند. مسابقه ای هم بین خانم ها برگزار شد باز هم از مذاهب مختلف که جمله ای را باید برعکس می کردند. در آخر همه از طرف دیجی کالا هدیه دریافت کردند. همچنین افراد مسن نیز از طرف یک و یک و *780# هدیه هایی گرفتند.

در آخر رامبد جوان از همه افراد خواست که اگر کسی می خواهد از شهید خود صحبتی کند برخیزد که دو خانم از خانواده شهدای شیعه، یک آقا از ارامنه، مردی از خانواده آشوری و خانمی از خانواده زرتشت و بالاخره از خانواده اهل تسنع نیز مردی به نمایندگی از همه صحبت هایی کردند.

اظهارات خانم زرتشتی در برنامه خندوانه

خانمی زرتشتی که پسری شهید داشت به نام فرهاد برخاست و سخنان خود را با نام اهورامزدا شروع کرد در سخنان خود این چنین گفت که من همیشه با پسرم دعوا داشتم و از او می خواستم که به جنگ نرود چون تنها یک پسر داشتم و دو دختر و  دوست نداشتم پسرم را از دست بدهم . همیشه به او می گفتم که من هم مثل زن همسایه تو را مخفی می کنم و نمی گذارم بروم و او همیشه می گفت بعد از آن چه می کنی وقتی خاک میهنم دست اشغالگران افتادتو چگونه می توانی راحت باشی. ما شخصی را داریم به نام آرش کماندار که بخاطر یک وجب از خاک ایران بدنش تکه تکه شد.

در آخر وصیت پسرش که در پشت کتابی به نام جای پای فرهاد بود و خودش آن را نوشته بود را رامبد جوان خواند. در ضمن او گفت که رهبر عزیر آن را با صدای بلند در نمایشگاه خوانده بود و به چاپ دوم نیز رسید.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

 درج آگهی رایگان

پرداخت آنلاینپرداخت آنلاین

اخبار

ما 75 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم


تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت کریاس می باشد.facebooktwitterGoogle