نامه تشکر بلاتر از روحانی، لاریجانی و کفاشیان

رییس فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) در نامه ای به علی کفاشیان، رییس فدراسیون فوتبال به خاطر میزبانی رسمی از وی و هیات همراهش تشکر و قدردانی کرد.

آفتاب: به گزارش سایت رسمی فدراسیون؛ در نامه بلاتر به کفاشیان آمده است: از نامه جنابعالی که در تاریخ 10نوامبر 2013 توسط فکس به دست اینجانب رسید، تشکر می‌نمایم.

حالا نوبت بنده است که از جنابعالی، هیات رئیسه محترم فدراسیون و تیم ایرانی همراه بنده از طرف هیات فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا به خاطر خاطرات فراموش نشدنی که در ذهن ما بر جای گذاشته اید، قدردانی نمایم. ما در این سفر دوستان جدیدی پیدا کرده ایم و میهمان نوازی صمیمانه ای که طی دو روز اقامتمان در ایران شاهد آن بودیم، برایمان جای سپاسگذاری دارد.

ما طی اقامتمان در ایران اتفاقات به یاد ماندنی زیادی را تجربه کرده ایم که از آن جمله می توان به افتتاحیه دومین همایش بین المللی علم و فوتبال، افتتاحیه فستیوال فوتبال پایه، ضیافت شام برج میلاد و در راس آن به جلسه با ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران - جناب آقای دکتر حسن روحانی و همچنین نشست با جناب آقای دکتر علی لاریجانی - ریاست محترم مجلس شورای اسلامی ایران اشاره کرد.

تجربیات و خاطرات دوست داشتنی از سفر به کشور شما برای همیشه در ذهن من باقی خواهد ماند. در پایان اجازه می خواهم یکبار دیگر صعود تیم ملی فوتبال ایران به رقابتهای جام جهانی2014 برزیل را تبریک بگویم.

پیش از پایان نامه صمیمانه از برنامه ریزی دقیق و هماهنگی بسیار خوب بازدید بنده از ایران و تمام توجهی که جنابعالی شخصا در طی این سفر به بنده معطوف داشته اید، تشکر کنم. به امید دیدار مجدد جنابعالی در مراسم قرعه کشی مسابقات جام جهانی در شهر سالوادور.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

 درج آگهی رایگان

پرداخت آنلاینپرداخت آنلاین

اخبار

ما 74 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم


تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت کریاس می باشد.facebooktwitterGoogle