معنای واقعی صفحه منحنی تلفن را مشاهده کنید+تصاویر

دانشمندان یک نوع مواد جدید تولید کرده اند که می توان از آن برای تولید صفحات منحنی تلفنهای هوشمند استفاده کرد که از قابلیت نمایش تصاویر و کلمات در گوشه های گرد برخوردار است.

آفتاب: مواد سبک و بادوامی که در این صفحات منحنی به کار رفته کریستال همتراز با محور سی یا (CAAC) نام دارد و استفاده از آن روی صفحه نمایش تلفنهای هوشمند به این معنا است که در این صفحات دیگر فضاهای به هدر رفته باقی نمی ماند.

این نمونه اولیه توسط یک شرکت ژاپنی تولید شده است و از این قابلیت برخوردار است که اطلاعات در گوشه های تلفنهای هوشمند هم نمایش داده شود.

معنای واقعی صفحه منحنی تلفن را مشاهده کنید+تصاویر

آزمایشگاه انرژی نیمه رسانا (SEL) فناوری جدید خود را در نمایشگاه الکترونیک ژاپن FPD به نمایش گذاشت.

بسیاری پیش بینی کرده اند که تلفنهای آینده دارای صفحات منحنی و مواد مبتنی بر کریستال خواهند داشت به این معنا که این امکان وجود دارد این صفحات او ال ایی دی یا تصاویر و واژه ها در لبه های منحنی بالایی و کناری هم نمایش بدهند.

معنای واقعی صفحه منحنی تلفن را مشاهده کنید+تصاویر

مواد CAAC کمتر از 100 میکرون ضخامت دارد و در حال حاضر تنها فناوری است که می تواند تصاویر را روی گوشه های خمیده نمایش دهد و به سادگی می تواند تلفنهای رونمایی شده توسط دو شرکت ال جی و سامسونگ را که از محورهای افقی و عمودی منحنی هستند را به چالش بکشد.

نکته جالب این است که براساس اعلام این شرکت ژاپنی مواد خمیده هیچ تأثیری روی کیفیت تصاویر نمایش داده شده ندارد.

این مواد می توانند نسل آینده دستگاه های پوشیدنی را تشکیل دهد. این شرکت همچنین باطریهای لیتیوم یون خمیده ای هم برای همراهی این صفحات تولید کرده که در دستگاه های جدید قابل استفاده باشد.

معنای واقعی صفحه منحنی تلفن را مشاهده کنید+تصاویر

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

 درج آگهی رایگان

پرداخت آنلاینپرداخت آنلاین

اخبار

ما 52 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم


تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت کریاس می باشد.facebooktwitterGoogle