مرعشی: حضور مجدد ناطق‌نوری در عرصه سیاسی به نفع نظام است

یک عضو حزب کارگزاران سازندگی گفت: ما از حضور مجدد ناطق نوری در عرصه سیاسی استقبال می‌کنیم، زیرا این موضوع به نفع نظام و رقبای اصولگرای ماست.

آفتاب: حسین مرعشی در حاشیه مراسم بزرگداشت حبیب‌الله عسگراولادی در جمع خبرنگاران درباره مذاکرات ایران و 1+5 در ژنو گفت: مذاکرات اخیر نشانه پیشرفت در مذاکرات است و ما امیدواریم همین روزها خبرهای خوبی برسد.

وی افزود: به هر حال ما روی مواضع اصولی خود ایستاده‌ایم، منافع خودمان را دنبال می‌کنیم و دنیا هم متوجه شده که تنها راه تعامل با ایران مذاکره است و تهدیدها و تحریم‌ها نمی‌تواند بر ما اثر داشته باشد.

این فعال سیاسی اصلاح طلب ادامه داد:‌ ایران قدرت واقعی در منطقه خاورمیانه و کشوری تاثیرگذار است، بنابراین آن‌ها باید با ایران تعامل داشته باشند.

وی درپاسخ به سوالی درباره روابط ایران و آمریکا تاکید کرد: این موضوع امروز ما نیست، بلکه موضوع امروز ما این است که بتوانیم روابطمان را با دنیا بازسازی کنیم.

مرعشی در پاسخ به سوالی درباره تاثیر حمایت و پشتیبانی داخلی از تیم مذاکره کننده هسته‌یی در روند مذاکرات گفت: به هر حال آن‌ها نماینده ملت ، نظام و مورد اعتماد رهبری هستند و در این صورت دنیا هم حرف آن‌ها را جدی تلقی می‌کند.

این عضو حزب کارگزاران سازندگی درباره اظهارات غلامحسین کرباسچی در مورد سرلیستی ناطق نوری برای انتخابات آینده مجلس نیز گفت: این موضع شخص بوده و موضع حزب کارگزاران نبوده و هنوز در حزب این بحث‌ها آغاز نشده است.

وی در پاسخ به سوالی در مورد فعالیت حزب کارگزاران با تایید برگزاری جلسات این حزب، اظهار کرد: ما قبل از انتخابات هم فعال بودیم و نتیجه انتخابات نتیجه فعالیت حزب ما بود.

مرعشی با بیان این‌که حزب کارگزاران در مرحله آغاز بازسازی خود است، گفت: این حزب برای انتخابات مجلس دهم در چارچوب جبهه اصلاحات حرکت می‌کند.

این یک عضو حزب کارگزاران سازندگی ادامه داد:‌ما از حضور مجدد ناطق نوری در عرصه سیاسی استقبال می‌کنیم، زیرا این به نفع نظام و رقبای اصولگرای ماست.

مرعشی درپاسخ به این سوال که آیا اصلاح طلبان چهره شاخص دیگری ندارند که به سراغ اصولگرایان رفتند، به مزاح پاسخ داد: حتما ندارند! شما که می‌دانید ما چهره شاخص نداریم!

وی در پاسخ به سوال دیگری محمدرضا عارف را از شخصیت‌های معتبر جریان اصلاحات خواند و تاکید کرد: که هنوز بحث انتخابات زود است.

به گزارش ایسنا، مرعشی در پایان مجددا تاکید کرد که از حضور مجدد ناطق در عرصه سیاسی حمایت می‌کنند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

 درج آگهی رایگان

پرداخت آنلاینپرداخت آنلاین

اخبار

ما 34 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم


تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت کریاس می باشد.facebooktwitterGoogle