عید غدیر در خانه مهندس موسوی چه خبر بود؟

خبری از عصر امروز در شبکه های اجتماعی و بین کاربران دست به دست می‌شد که در آن به نقل از دختر میرحسین موسوی مطرح شده که در روز عید غدیر به آنان اجازه داد شد برای دیدار با پدر و مادر خود به منزل آنان رفته و با هم چند ساعتی را بگذرانند.

آفتاب: سایت انتخاب به نقل از سایت روزنامه قانون نوشت: اما در آنجا و در پایان دیدار با برخورد بدی از طرف نیروهای امنیتی مواجه شده اند.

به گزارش «انتخاب»؛ این سایت نوشته که نمی تواند این خبر را تایید و یا تکذیب کند چرا که متاسفانه رسانه‌های رسمی و مقامات کشوری در قبال این موضوع سکوت کرده اند. سکوتی که با توجه به شرایط حال حاضر کشور و مذاکراتی که در پیش است قطعا مورد سوءاستفاده دشمنان قرار خواهد گرفت. با توجه به گسترش رسانه های مجازی و شبکه های اجتماعی و ضریب نفوذ آن در میان مخاطبان بهتر این است که رسانه ها و مقامات رسمی کشور در قبال این موضوع واکنش نشان دهند. به خصوص که درست روز گذشته بود که احمد شهید گزارشی مفصل از وضعیت حقوق بشر در ایران ارائه داده‌ بود و در آن ایران را متهم به نقض حقوق بشر کرده بود.

آیا بهتر نیست که رسانه های رسمی کشور این سکوت غیر ضروری را بشکنند؟ آیا بهتر نیست با روشن کردن ابعاد کامل ماجرا در رسانه های داخلی و اظهار نظر مقامات مسئول، راه برای سوءاستفاده دشمنان خارجی بسته شود؟

در ادامه نوشته که «به مسئولان ذیربط توصیه می‌کند یک‌بار دیگر پیام اخیر رهبر انقلاب به کنگره عظیم حج در تاریخ 22 مهر 1392را بخوانند. ایشان در این پیام درباره حقوق بشر می فرمایند: "دولتهای استکباری و پیشاپیش آنان آمریکا، به کمک ابزارهای رسانه‌ای فراگیر و پیشرفته، چهره‌ی واقعی خود را میپوشانند و با دعوی طرفداری از حقوق بشر و دموکراسی، رفتاری خدعه‌آمیز در برابر افکار عمومی ملّتها در پیش میگیرند." وقتی رهبری در پیام خود اینجنین می فرمایند چرا مسئولان ذیربط با سکوت خود زمینه سوءاستفاده دشمنان را فراهم می کنند؟»

تماس آیت‌الله بیات با دختران میرحسین موسوی

همچنین سایت روزنو خبر داد که آیت الله بیات زنجانی در گفتگوی تلفنی با یکی از فرزندان مهندس میرحسین موسوی، ضمن دلجوئی از ایشان، رفتار صورت گرفته اخیر را تقبیح کردند.

آیت الله بیات زنجانی که عصر روز پنج شنبه دوم آبان ماه با دختر میرحسین موسوی تماس گرفته بودند از نهادهای مسوول خواستند با عوامل اتفاق صورت گرفته برخورد کنند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

 درج آگهی رایگان

پرداخت آنلاینپرداخت آنلاین

اخبار

ما 76 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم


تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت کریاس می باشد.facebooktwitterGoogle