محدودیت‌های ترافیکی تعطیلات آخر هفته

پلیس راه راهور در اطلاعیه ای محدودیتهای ترافیکی آخر هفته را تشریح کرد.

آفتاب: تردد موتو سیکلت از ساعت 12 ظهر روز سه شنبه تا ساعت یک بامداد روز شنبه از محورهای کرج- چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران ـ سمنان ـ مشهد و بالعکس ممنوع است.

جاده چالوس 

تردد انواع تریلر و کامیون از محور کرج ــ چالوس کماکان ممنوع است و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 روز جمعه تا ساعت 1 بامداد روز شنبه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده وبا اعلام مامورین پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 روز جمعه تا ساعت 1 بامداد روز شنبه از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یکطرفه است.

جاده هراز 

تردد تریلرها ازمحور هرازکماکان ممنوع بوده و تردد کامیونها وکامیونت ها به استثنای حاملان موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت 6 تا 24 روزهای سه شنبه , چهار شنبه , پنج شنبه و جمعه از محور هراز ممنوع است.

همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 تا 24 روز جمعه از رودهن محدوده مشاء به سمت آمل ممنوع بوده و با اعلام مامورین پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 تا24 از آب اسک تا رودهن (محدوده مشاء ) بصورت یکطرفه است.

محور دماوند

تردد تریلرها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 6 تا 24 روزهای سه شنبه،چهار شنبه، پنج شنبه و جمعه از محور هراز ممنوع است.

محور زاهدان - زابل

تردد تریلرها و کامیونها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 16تا 20 روزهای سه شنبه و جمعه از محور زاهدان- زابل و بالعکس ممنوع می باشد.

به گزارش مهر، مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با شماره تلفن 88255555 (ده خط) بطور شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راههای کشور و امداد رسانی به هموطنان است.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

 درج آگهی رایگان

پرداخت آنلاینپرداخت آنلاین

اخبار

ما 57 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم


تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت کریاس می باشد.facebooktwitterGoogle