کرباسچی: برای انتخابات مجلس آماده می‌شویم

دبيرکل حزب کارگزاران سازندگي با اشاره به آغاز برنامه‌ريزي‌هاي حزب متبوعش براي انتخابات آتي مجلس شوراي اسلامي، خاطرنشان کرد: به فکر انتخابات آینده مجلس هستیم، حزب کارگزاران در تمام انتخابات‌ها فعال بوده و در انتخابات آتي نیز شرکت خواهد کرد.

آفتاب:  "غلامحسین کرباسچی"، دبیرکل حزب کارگزاران سازندگي با اشاره به سخنرانی دیشب "حجت‌الاسلام‌ و‌المسلمین دکتر حسن روحانی" در مجمع عمومی سازمان ملل، اظهار داشت: صحبت‌های دیشب رئيس‌جمهور همانند تمامی سخنرانی‌های وی نمایانگر اعتدال و پرهیز از بینش‌های افراطی و غیرعاقلانه است.
 
وي افزود: برخورد اعتدال‌گرایانه و عاقلانه هم در داخل کشور مورد استقبال آحاد ملت قرار گرفته و هم در سطح جهانی مورد توجه مردم، سیاست‌مداران و محافل سیاسی قرار خواهد گرفت.

دبيرکل حزب کارگزاران تصريح کرد: پيش‌روي رئيس‌جمهور بر محور اعتدال و برخورد عاقلانه، در تغییر دیدگاه‌های خشونت‌آمیز و تغییر واکنش‌های تند سال‌هاي اخير عليه جمهوری‌اسلامی‌ایران، اثرگذار است.

کرباسچي ادامه داد: زمانی که با دنیا، عاقلانه و خردمندانه برخورد کنیم و منطق اعتدال را در مقابل افراط قرار دهیم، شخصیت‌ها، ملت‌ها و محافل بین‌المللی نیز نمی‌توانند ایران را به خشونت‌گرایی و افراط‌گرایی متهم کنند؛ قطع نامه صادر کرده و یا تحریم‌هایی وضع کنند که منافع سیاسی و اقتصادی ما را تهدید کند.

وي اضافه کرد: برخورد عاقلانه با دنیا، تغییر رویکرد دنیا نسبت به ما را به دنبال خواهد داشت.

دبيرکل حزب کارگزاران با اشاره به تداوم فعاليت حزب کارگزاران در چند سال گذشته و با تاکيد بر برگزاري جلسات حزب متبوعش در تهران و شهرستان‌ها، اظهار داشت: بخشی از فعالیت‌های حزب، در مرکز  و در ساير استان‌ها ادامه داشته است.
 
کرباسچي تصريح کرد: فعالیت حزب کارگزاران بیش از آن‌ که تبلیغاتی و مطبوعاتی باشد، در جهت باورهای اعضای حزب در تحکیم روش‌های توسعه‌گرایانه در کشور، پیش رفته است.

دبيرکل حزب کارگزاران ادامه داد: بسیاری از کارها و فعالیت‌های اثرگذار اعضای حزب طي اين سال‌ها دنبال شده و اگر احساس مي‌شد تحلیل‌ها و بینش‌های مورد نظر ما برای گسترش توسعه و اقتصاد متعادل بین سیاسیون و داخل حکومت، تأثیرگذار است، مطرح مي‌کرديم اما نیازی نمي‌ديدم که با کار تبلیغاتی و شعاری روی آن مانور دهیم.

وي با اشاره به برگزاري کنگره حزب کارگزاران سازندگي، تصريح کرد: صحبت‌هایي پيرامون برگزاری کنگره، صورت گرفته و با مساعد شدن شرایط، کنگره  تا آخر سال برگزار خواهد شد اما هنوز زمان دقیق آن مشخص نیست.
 
دبيرکل حزب کارگزاران سازندگي در پايان با اشاره به آغاز برنامه‌ريزي‌هاي حزب متبوعش براي انتخابات آتي مجلس شوراي اسلامي، خاطرنشان کرد: به فکر انتخابات آینده مجلس هستیم، حزب کارگزاران در تمام انتخابات‌ها فعال بوده و در انتخابات آتي نیز شرکت خواهد کرد.

ادامه مطلب...

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

 درج آگهی رایگان

پرداخت آنلاینپرداخت آنلاین

اخبار

ما 35 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم


تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت کریاس می باشد.facebooktwitterGoogle