اعلام نتایج آزمون کاردانی فنی و حرفه‌ای و غیر انتفاعی تا ساعت 18 امروز

مشاور عالی سازمان سنجش از اعلام نتایج نهایی آزمون ورودی دوره‌های کاردانی نظام جدید فنی و حرفه‌ای و موسسات غیر انتفاعی سال 92 تا ساعت 18 امروز روز چهارشنبه سوم مهر ماه خبر داد.

آفتاب: دکتر حسین توکلی در گفت‌وگو با ایسنا،‌ با اشاره به پذیرفته شدن 185 هزار و 224 نفر در این آزمون، گفت: بر اساس برنامه زمانی فهرست اسامی این تعداد از پذیرفته‌شدگان تا ساعت 18 امروز چهارشنبه سوم مهرماه از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org منتشر می‌شود.

وی افزود: از تعداد کل پذیرفته شدگان نهایی 63 هزار و 210 نفر زن و 122 هزار و 14 نفر مرد هستند.

توکلی همچنین درباره نحوه ثبت‌نام پذیرفته شدگان در دانشگاه یا موسسه محل قبولی تصریح کرد: کلیه پذیرفته‌شدگان باید به منظور اطلاع از زمان ثبت‌نام در کد رشته محل قبولی ابتدا به سایت موسسه یا دانشگاه محل قبولی خود مراجعه و بر اساس برنامه زمانی اعلام شده توسط دانشگاه یا موسسه با در دست داشتن مدارک برای ثبت‌نام اقدام کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش خاطرنشان کرد: در صورتی که دانشگاه محل قبولی فرد برنامه زمانی خاصی را برای ثبت‌نام اعلام نکند، این دسته از داوطلبان باید در یکی از روزهای دوشنبه هشتم مهر یا سه شنبه 9 مهر با به همراه داشتن مدارک برای ثبت‌نام اقدام کنند.


ادامه مطلب...

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

 درج آگهی رایگان

پرداخت آنلاینپرداخت آنلاین

اخبار

ما 71 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم


تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت کریاس می باشد.facebooktwitterGoogle