جلسه هیأت امنای دانشگاه آزاد ساعت 17 فردا برگزار می شود

با درخواست چهار تن از اعضای هیأت امنای دانشگاه آزاد از جمله حمید میرزاده، بهمن یزدی صمدی، جعفر توفیقی و دکتر حسن قاضی زاده هاشمی و ارسال آن طی نامه ای به رئیس هیأت امنای دانشگاه آزاد، جلسه فوق العاده این هیأت ساعت 17 فردا چهارشنبه 27 شهریور برگزار می شود.

به گفته یاسر هاشمی - رئیس دفتر هیأت امنای دانشگاه آزاد، بحث و تصمیم گیری در مورد اموال مازاد، اصلاح ترکیب وظایف و اختیارات هیأت امنای استانی، بحث درباره گزارش دفتر بازرسی ویژه رئیس جمهور سایق و اتخاذ تصمیمات مقتضی، بررسی و تصمیم در خصوص پرونده های مهم حقوقی علیه دانشگاه آزاد، بررسی و رفع اشکال همچنین ابهام تراز مالی تلفیقی بودجه سال گذشته این دانشگاه و برخی موارد دیگر از جمله مواد این نامه است.

به گزارش مهر، دعوتنامه ها برای اعضای هیأت امنا ارسال شده و فردا تمام اعضا از جمله آیت الله هاشمی رفسنجانی، حجت الاسلام سید حسن خمینی، حجت الاسلام محمدیان - رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها، حمید میرزاده، جعفر توفیقی، حسن قاضی زاده هاشمی، بهمن یزدی صمدی و فرهاد دانشجو در این جلسه حضور دارند.

طی هفته گذشته برخی رسانه ها با انجام مصاحبه هایی اعلام کردند که فرهاد دانشجو قرار است بعد از یکسال و نیم، از سمت ریاست دانشگاه آزاد جدا شود. این در حالی است که برخی از اعضای هیأت امنا اعلام کردند که جلسه فردا به منظور تصمیم گیری درباره عزل دانشجو نیست و اهدافی دیگر که به آن اشاره شد را در پی دارد.

ادامه مطلب...

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

 درج آگهی رایگان

پرداخت آنلاینپرداخت آنلاین

اخبار

ما 18 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم


تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت کریاس می باشد.facebooktwitterGoogle