ثبت‌نام 93 نفر از 100 نفر اول کنکور در دانشگاه شریف

رییس دانشگاه صنعتی شریف گفت: تاکنون 93 نفر از میان 100 نفر اول کنکور 92 در دانشگاه شریف ثبت‌نام کرده‌اند که این نشان از سلیقه خوب آنها دارد.

آفتاب: دکتر رضا روستاآزاد در جشن دانشجویان جدیدالورود دانشگاه صنعتی شریف، با بیان اینکه دانشجویان از 23 شهریور با نظم خاصی در سر کلاس حاضر شدند، اظهارکرد: حدود 3000 عضو جدید به دانشگاه اضافه شد که البته به طور معمول 3000 نفر هم نیز از دانشگاه فارغ‌التحصیل شده‌اند و دانشگاه را به قصد تحصیل در مقاطع بعدی ترک و یا در همین دانشگاه در مقطع بعدی تحصیل خواهند کرد.

وی خطاب به دانشجویان جدیدالورود، گفت: درک می‌کنم چقدر تلاش سخت و جدی داشته‌اید که به اینجا رسیدید و حتما زمانی که اعلام شد در این دانشگاه قبول شده‌اید، خستگی این تلاش از تن شما درآمد.

روستاآزاد با بیان اینکه از 41 نفر المپیادی، 40 نفر در دانشگاه صنعتی شریف ثبت‌نام کرده‌اند، گفت: دانشجویانی که به این دانشگاه رسیده‌اند، این دستاورد برایشان یک شبه حاصل نشده، بلکه حاصل 12 سال زحمت خودشان و خانواده‌شان بوده است.

به گزارش ایسنا،رییس دانشگاه صنعتی شریف افزود: با گذراندن تمام این سختی‌ها دانشجویان باید در نظر داشته باشند که ورود به دانشگاه شریف، شروع یک دوره افتخارآفرین جدید است.


ادامه مطلب...

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

 درج آگهی رایگان

پرداخت آنلاینپرداخت آنلاین

اخبار

ما 10 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم


تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت کریاس می باشد.facebooktwitterGoogle