سعیدی‌کیا به شهرداری مشهد نرفت

«سیدجلال فیاضی» اظهار کرد: پاسخ ‌آقای سعیدی‌کیا به اعضای شورای شهر مشهد در خصوص تصدی پست شهرداری پایتخت معنوی ایران به علت تعهدات کاری در تهران منفی بود.


وی با بیان این‌که اکثر اعضای شورای شهر بر انتخاب چهره‌ی ملی به عنوان شهردار تاکید دارند، خاطرنشان کرد: اما با توجه به پیگیری‌ها تاکنون به نتیجه‌ای نرسیدیم.

نیکزاد نیز شهرداری مشهد را نپذیرفت

فیاضی در خصوص مذاکرات اعضای شورای شهر مشهد با علی نیکزاد، وزیر راه و شهرسازی دولت نهم تصریح کرد: پاسخ آقای نیکزاد نیز به اعضای شورای شهر مشهد منفی بود.

وی با اشاره به این‌که قرار بود انتخاب شهردار مشهد با وجود 10 گزینه انجام شود، افزود: تاکنون همکاری برخی از افراد این فهرست بنا به عللی منتفی شده است برای مثال آقای بختیاری که تا پیش از این از افراد این لیست بود، مسوولیت دیگری را پذیرفته‌اند.

فیاضی ادامه داد: با توجه به این امر اعضای شورای شهر گزینه‌های احتمالی جدید را معرفی می‌کنند و پیش‌بینی می‌کنیم از اوایل هفته‌ی آینده مجدداً مذاکراتی با این گزینه‌ها انجام شود.

به گزارش ایسنا، این عضو شورای شهر مشهد یادآور شد:‌ اعضای شورا تلاش می‌کنند تا هر چه زودتر کلیددار آینده شهر بهشت را معرفی کنند.

ادامه مطلب...

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

 درج آگهی رایگان

پرداخت آنلاینپرداخت آنلاین

اخبار

ما 96 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم


تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت کریاس می باشد.facebooktwitterGoogle