مهمانان برنامه دیشب خندوانه چه کسانی بودند؟

مهمانان برنامه دیشب خندوانه چه کسانی بودند؟

بعد از چند شب تاخیر در پخش برنامه پرطرفدار خندوانه دیشب یعنی سه شنبه شب این برنامه روی آنتن رفت تا دوباره شادی را به خانه های مردم غم دیده ایران باز گرداند

دیشب در خندوانه چه گذشت

در ابتدا رامبد جوان روی آنتن آمد و از وقوع اتفاقات در منا ابراز تاسف کرد و گفت با تمام غم دیدگان این حادثه ابراز همدردی می کند ولی در طول برنامه حرفی از این اتفاقات زده نمی شود امیدوارم کسی ناراحت نشود.

پس از پخش این قسمت برنامه شروع شد مهمانان برنامه خانواده شهدا از اقلیم مختلف ایران بودند یعنی شهدای خانواده شیعه خانواده های اهل تسنع (کردهای سنی)، خانواده های ارامنه، خانواده زرتشت و خانواده های آشوری.

برنامه با نام و یاد شهدا شروع شد. رامبد تعدادی از آقایان را برای مسابقه در استدیو آورد افراد از مذاهب مختلف انتخاب شدند که در آخر منتخب آشوری برنده مسابقه کاکتوس شدند. مسابقه ای هم بین خانم ها برگزار شد باز هم از مذاهب مختلف که جمله ای را باید برعکس می کردند. در آخر همه از طرف دیجی کالا هدیه دریافت کردند. همچنین افراد مسن نیز از طرف یک و یک و *780# هدیه هایی گرفتند.

در آخر رامبد جوان از همه افراد خواست که اگر کسی می خواهد از شهید خود صحبتی کند برخیزد که دو خانم از خانواده شهدای شیعه، یک آقا از ارامنه، مردی از خانواده آشوری و خانمی از خانواده زرتشت و بالاخره از خانواده اهل تسنع نیز مردی به نمایندگی از همه صحبت هایی کردند.

اظهارات خانم زرتشتی در برنامه خندوانه

خانمی زرتشتی که پسری شهید داشت به نام فرهاد برخاست و سخنان خود را با نام اهورامزدا شروع کرد در سخنان خود این چنین گفت که من همیشه با پسرم دعوا داشتم و از او می خواستم که به جنگ نرود چون تنها یک پسر داشتم و دو دختر و  دوست نداشتم پسرم را از دست بدهم . همیشه به او می گفتم که من هم مثل زن همسایه تو را مخفی می کنم و نمی گذارم بروم و او همیشه می گفت بعد از آن چه می کنی وقتی خاک میهنم دست اشغالگران افتادتو چگونه می توانی راحت باشی. ما شخصی را داریم به نام آرش کماندار که بخاطر یک وجب از خاک ایران بدنش تکه تکه شد.

در آخر وصیت پسرش که در پشت کتابی به نام جای پای فرهاد بود و خودش آن را نوشته بود را رامبد جوان خواند. در ضمن او گفت که رهبر عزیر آن را با صدای بلند در نمایشگاه خوانده بود و به چاپ دوم نیز رسید.

سال نو مبارک

سال نو مبارک

سال نو مبارک

دلدار

omide janam

داعش به بمب اتم رسید؟

داعش به بمب اتم رسید؟

نیروهای شبکه تروریستی داعش اعلام کردند که موفق شدند به بمب هسته ای دست یابند. آنها این خبر را با خوشحالی و شعف در شبکه های اجتماعی خود منتشر کردند و آن را دستاوردی بزرگ برای خود دانستند. یکی از اعضای این شبکه تروریستی در صفحه تویتر خود نوشت: امیدواریم این بمب هسته ای در ویران کردن لندن، پایتخت بریتانیا به کار برده شود.

این خبر در حالی منتشر می شود که نزدیک به چهار ماه پیش خبری منتشر شد مبنی بر این که داعش توانسته است از دانشگاه موصل اورانیوم خارج کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ایلاف، شبکه مخالفان عربستانی که مقر آن در لندن است، اعضای تندروی این شبکه تروریستی در صفحات اجتماعی خود ضمن تهدید غرب به انجام حملات تروریستی گسترده به آن نوشته اند که توانسته اند این بمب را به کمک کارشناس متخصص انگلیسی شان در ساخت بمب، همایون طارق، که پیش از این در سال 2012 از دادلی بویست میدلندز فرار کرده و به خاورمیانه آمده است، بسازند.

همایون طارق که نام حقیقی آن معلوم نیست و از این نام به عنوان یک نام اسلامی برای خود استفاده می کند در صفحه تویتر خود نوشته که مسلمانی بریتانیایی است که به خاورمیانه آمده است و به همراه داعش می جنگد. وی همچنین ضمن تایید خبر دستیابی داعش به بمب هسته ای می نویسد: «به این مناسبت لازم است بگویم که شبکه داعش عملا توانسته به بمب هسته ای دست یابد و این دستاورد را به کمک برخی مواد رادیو اکتیو موجود در دانشگاه موصل به دست آورده ایم.»

وی در ادامه می افزاید: «به زودی به همه نشان خواهیم داد که چه نوع بمب هسته ای در اختیار ماست و از آن می خواهیم در کجا استفاده کنیم. همچنین خواهیم گفت که اگر روزی این بمب در جایی استفاده شود، چه اتفاقی خواهد افتاد.»

این شهروند انگلیسی که بعد از نوشتن این توییت حساب کاربری اش در تویتر بسته شد، همچنین می نویسد: «این نوع بمب می تواند به شدت مخرب باشد و اگر بر سر لندن فرود آید می تواند بیش از حد تصور ویرانی به بار آورد.»

این فقط همایون طارق نبود که این موضوع را در صفحه تویتر خود منتشر کرد بلکه دیگر افراد تروریست وابسته به داعش نیز در صفحات اجتماعی خود خبر دستیابی داعش به بمب هسته ای را تایید کردند. یکی از این افراد در صفحه تویتر خود می نویسد: «شبکه دولت اسلامی تایید کرده که توانسته از طریق مواد رادیو اکتیوی که از دانشگاه موصل به دست آورده است به بمب هسته ای دست یابد.»

پیش از این رسانه ها گزارش داده بودند که در حدود 40 کیلوگرم اورانیوم از مخزنی که برای اهداف پژوهشی در دانشگاه موصل در شمال عراق از آن استفاده می شد، ناپدید شده است. در آن موقع بسیاری از رسانه ها گزارش دادند که این مواد توسط داعش ربوده شده و از دانشگاه موصل خارج شده است.

هنوز هیچ منبع رسمی ای این ادعا را تایید نکرده است. دولت عراق و دولت امریکا نیز تا کنون هیچ اظهار نظری در این باره نکرده اند.

داعش در تابستان گذشته موفق شد با حمله حساب شده و با دسیسه ای از پیش طراحی شده به شمال غرب عراق حمله کند و موصل، مرکز استان نینوا و یکی از بزرگترین شهرهای عراق را به اشغال خود در آورد. این شبکه تروریستی پیش از این حملاتی را نیز به استان الانبار انجام داده بود اما نتوانسته بود این استان را به طور کامل به تصرف خود در آورد. این شبکه همچنان سعی دارد استان الانبار و رمادی را به تصرف خود در آورده و تا استان دیالی و خانقین نفوذ کند. داعش پس از تصرف موصل بخش عمده ای از خاک سوریه را نیز به تصرف خود در آورد و با برداشتن مرزهای میان این دو کشور خلافت اسلامی خود را در مناطق تحت تصرف خود که عمدتا سنی نشین هستند، اعلام کرد.

 درج آگهی رایگان

پرداخت آنلاینپرداخت آنلاین

اخبار

ما 77 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم


تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت کریاس می باشد.facebooktwitterGoogle