آمار عجیب محمود یاوری؛ چهار سال هفت تیم / فجر هشتمین تیم سرهنگ می‌شود؟

محمود یاوری 74 ساله در حال خلق یک رکورد به یاد ماندنی است که می تواند حتی در سطح فوتبال دنیا رکوردی برای این مربی کهنه کار محسوب شود.

آفتاب:  او که اکنون عهده دار تیم مس کرمان است و تقریبا کارش را با فجر سپاسی تمام کرده تا هفته آینده روی نیمکت این تیم بنشیند در طول چهار سال گذشته حتی یک روز هم بیکار نبوده است و در این مدت هدایت 7 تیم را تجربه کرده است.

 در لیگ ایران هیچ مربی را سراغ نداریم که در طول چهار سال 7 تیم را هدایت کرده باشد. او سال 2010 از راه آهن به شاهین بوشهر رفت، با سقوط شاهین فصل بعد با صبای قم بود؛ در همان سال 2010. وقتی از صبا اخراج شد پاس همدان را انتخاب کرد که با این تیم در سال 2011 موفق نبود تا در همان فصل مربیگری تیم بحران زده استیل آذین را بپذیرد و باز هم همان فصل به پاس برگشت که هر دو تیم هم سقوط کردند . سرهنگ دو سال با آرامش را پشت سر گذاشت و مربی فجر سپاسی بود که در نهایت پایان فصل از این تیم جدا شد .

وقتی مدیران ذوب آهن با فرهاد کاظمی به اختلاف برخوردند و کار آنها به دو بازی پلی آف نکشید ؛ مدیران این تیم اصفهانی دنبال مربی بودند اما چه کسی بهتر از یاوری برای دو بازی . در نهایت ذوب در لیگ ماند اما کنار رفتن از نیمکت ذوب‌آهن، حاصل کار یاوری در این دو بازی بود .

پس از جریانات ابتدای فصل مس کرمان و استعفای مجتبی تقوی بدون حتی یک بازی مربیگری برای مس، مدیریت وقت مس دیگر تردیدی نداشت که در این مقطع فقط باید یاوری را جانشین تقوی کند اما این انتخاب تا به امروز برای مس مطلوب نبوده است و او نتایج خوبی در مس نگرفت تا اینکه بازهم خبر حضور او در فجر سپاسی این روزها خبر اصلی لیگ برتر است . او علاقه دارد به شیراز بازگردد تا در طول چهار سال هشتیمن تیم خود را تجربه کند.

ادامه مطلب...

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

 درج آگهی رایگان

پرداخت آنلاینپرداخت آنلاین

اخبار

ما 335 مهمان و یک عضو آنلاین داریم

  • ritaLat

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت کریاس می باشد.facebooktwitterGoogle