میزان کمک دولت به خانوار

هزینه واریزی دولت برای پایان سال,میزان کمک دولت به خانواده,مقدار تصویب شده پرداخت پول به مردم,مصوبه دولت و مجلس برای پرداخت پول به مردم اسفند ماه بهمن ماه,اصلا چه قدر قراره دولت کمک کنه,مصوبه برای جبران تورم و هزینه ها,میزان کمک هزینه عیدی دولت به خانوارها,مبلغ کمک دولت در پایان سال,مبلغ کمک نقدی دولت به خانوارها,میزان کمک معیشتی بهمن ماه پایان اسفندماه,

 

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس در جلسه شب گذشته مجلس و دولت تاکید شده است تا علاوه بر سبد کالایی که به خانواده‌ها در ایام پایانی سال ارائه می‌شود به هر خانوار کمک 200 هزار تومانی شود.

 

البته این تفاهم هنوز به تصویب نرسیده است.

بنابراین گزارش، قرار است این کمک به حساب سرپرست خانوار‌ها واریز شود تا کاهش قدرت خرید مردم را در اثر نوسانات نرخ ارز و تورمی که در چند ماه گذشته بوده است، ترمیم کند.

همچنین حمیدرضا فولادگر رئیس کمیسیون ویژه حمایت تولید ملی و نظارت بر اجرای سیاست‌های کلی اصل 44 مجلس به فارس گفت: جلسه دیشب مجلس و دولت با حضور روسای دو قوه، وزرای اقتصادی دولت و روسای کمیسیون‌ها و چهره‌های اقتصادی مجلس طبق روال گذشته برگزار شد.

وی افزود: دولت و مجلس توافق کردند که کمک معیشتی به مردم در شب عید انجام شود، البته کلیت این مسئله مورد توافق قرار گرفت و مقرر شد تا دولت در مورد جزئیات این مسئله اطلاع رسانی کند.

فولادگر ادامه داد: هنوز در مورد نحوه و منبع این پرداخت و همچنین نوع آنکه نقدی یا غیر نقدی باشد، تصمیم قطعی و نهایی گرفته نشده و قرار است دولت در رابطه با این مسئله اطلاع‌رسانی داشته باشد.

این نماینده مجلس همچنین اظهار داشت: بحث در مورد اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها نیز همچنان ادامه دارد و قرار است تا نمایندگان و دولت در این رابطه بیشتر با هم مباحثه داشته باشند.

وی افزود: نشست بعدی مشترک مجلس و دولت شنبه هفته آینده (14 بهمن) در نهاد ریاست‌جمهوری برگزار می‌شود که در این جلسه رؤسای دو قوه نیز حضور خواهند داشت.

 

مطلب مرتبط با این موضوع:

جزئیات کمک نقدی به مردم؛ 12 میلیون‌ نفر 100 هزار تومان می‌گیرند(کلیک کنید)

آیا کمک شب عید دولت به سرپرست خانوار تقریبا قطعی است؟(کلیک کنید)

آیا دولت به همه مردم عیدی می دهد؟(کلیک کنید)

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

 درج آگهی رایگان

پرداخت آنلاینپرداخت آنلاین

اخبار

ما 329 مهمان و یک عضو آنلاین داریم

  • ritaLat

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت کریاس می باشد.facebooktwitterGoogle