مدیران تلویزیون سریال‌های ماهواره را ببینند

دوشنبه ۱۸ شهريور ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۲۸

۸
مدیران تلویزیون سریال‌های ماهواره را ببینند مدیران تلویزیون سریال‌های ماهواره را ببینند مدیران تلویزیون سریال‌های ماهواره را ببینند

توصيه به ديگران

۳

مدیران تلویزیون سریال‌های ماهواره را ببینند

کد مطلب : 15751

گروه فرهنگ و هنر: مسعود رایگان درباره‌ اینکه با تغییر فضای سیاسی کشور، آیا هنرمندان همچنان به حضور در تلویزیون علاقمند می‌مانند یا ترجیح می‌دهند به تئاتر و سینما برگردند؟ می‌گوید: در حال حاضر هم سینما و هم تلویزیون هر دو هزینه‌بر هستند، تنها کاری که می‌توانیم در زمینه جذب مخاطبان سریال‌های خودمان انجام دهیم این است که به این نکته توجه کنیم سریال‌های ماهواره‌ از چه عناصری استفاده می‌کنند.

مدیران تلویزیون سریال‌های ماهواره را ببینند
این بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون، درباره دلایل استقبال مردم از سریال‌های ماهواره و راه‌های رقابت با این شبکه‌ها، اینگونه مطرح کرد: باید ابتدا به این قضیه توجه کنیم که به عنوان مثال سریال‌های ترکیه‌ای، اروپایی و آمریکایی از چه عناصری استفاده می‌کنند. بازیگر سریال «داوران» همچنین گفت: تجربه دیداری از فیلم‌ و سریال‌های بزرگ جزو وظایف هنرمندان است که باید به آن عمل کنیم. شبکه‌های ماهواره‌ای در حال حاضر از لحاظ رنگ، فضا، طراحی لباس و صحنه و سایر عوامل، مخاطبان ما را جذب می‌کنند و ما باید ببینیم ایراد کار ما در کجاست؟ ضمن اینکه در فیلم و سریال‌هایمان باید دقتمان را نیز بالا ببریم و ببینیم چه چیزی را قرار است در اختیار چه کسی قرار دهیم.رایگان همچنین تأکید کرد: به نظر من مسؤولان تلویزیون باید سریال‌های ماهواره را ببینند و آن‌ها را با سریال‌های خودمان مقایسه کنند. ممکن است مسؤولان بگویند برای سریال‌های فاخر خیلی هزینه کردیم، اما باید ببینیم بازخوردها کجاست و تأثیرش در جامعه چگونه است؟ او خاطرنشان کرد: ما نباید بترسیم و باید با دید بازتری به قضایا نگاه کنیم تا فلان شبکه تبدیل به تلویزیون ملی ما نشود.این هنرمند که بازی در سریال «داوران» را به پایان برده، در پایان درباره‌ فعالیتش در تلویزیون گفت: در حال حاضر دیگر هیچ کاری برای تلویزیون ندارم چرا که فیلمنامه‌ها‌ آنقدر ضعیف هستند که دلم نمی‌خواهد قبول کنم فقط یک تئاتر برای اجرا دارم.

مرجع :ایسنا  ۸نظر ، ۱در صف انتشار ، ۰ تکراری يا غ ق انتشار  حمیدرضا United Kingdom

۱۳۹۲-۰۶-۱۸ ۱۰:۵۶:۲۷

متاسفانه برداشتهای متعصبانه و شخصی از دین مبین و پویای اسلام باعث شده سیاستهای نادرستی در خصوص مقوله هنر اعمال شود امید است بزرگان سرزمینمان فکری عاجلی در این مورد نمایند

 

image

۱۳۹۲-۰۶-۱۸ ۱۰:۵۶:۵۹

خيالتون راحت خود اونا هم نگاه مي كنند چون تلويزيون براي هيچ كسي جذابيت نداره حتي اونا!!!

 

مدیران تلویزیون سریال‌های ماهواره را ببینند

۱۳۹۲-۰۶-۱۸ ۱۱:۱۱:۳۵

مردم شبکه های ماهواره ای رو کاملا به صدا و سیما ترجیح می دهند . رویکرد غلطی که صدا و سیما خصوصا در 4 سال اخیر پیش گرفته باعث ریزش شدید مخاطبانش شده است .

 

دكتر image

۱۳۹۲-۰۶-۱۸ ۱۱:۵۸:۳۰

كو گوش شنوا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ هيچ برنامه جزابي ندارند تازه پارازيت و جمع آوري هم ماهواره رو تعطيل كرده، حالا باز خدا رو شكر امشب نود داره، نمي‌شه از 9 شب كه مي‌ريم خونه نود شروع بشه؟ اصلاً هرشب نود باشه، حالا برنامه هفت هم بد نيست، يك شب درميون كنند.

 

فاطما مدیران تلویزیون سریال‌های ماهواره را ببینند image

۱۳۹۲-۰۶-۱۸ ۱۲:۱۸:۵۹

مدیران و خانواده شان ماهواره را به سیما ترجیح میدهندبعنوان تفریح نه یادگیری.

 

مدیران تلویزیون سریال‌های ماهواره را ببینند

۱۳۹۲-۰۶-۱۸ ۱۲:۳۷:۳۷

اونا عنصر خاصی ندارند فقط کار رو می سپرن دست کاردون کاری که در ایران انجام نمی شه.

 

United States

۱۳۹۲-۰۶-۱۸ ۱۳:۱۲:۵۸

مطمئن باشید مدیران تلویزیون چون خودشان می دانند برنامه هایشان چقدر بی محتواست حتما برنامه های ماهواره ای را می بینند.

 

طیوبی مدیران تلویزیون سریال‌های ماهواره را ببینند

۱۳۹۲-۰۶-۱۸ ۱۴:۲۰:۰۰

اصلا سریالهای ما جذاب نیست
باز خدا خیرشون بده یه زمان
امپراطور دریا ... جومونگ و ...
از کره میگرفتیم
حالا که فقط فیلمای تکراری خودمونو صدبار تو شبکه های مختلف میذاریم
حالم. دیگه بدشده

 

 

ادامه مطلب...

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

 درج آگهی رایگان

پرداخت آنلاینپرداخت آنلاین

اخبار

ما 305 مهمان و یک عضو آنلاین داریم

  • ritaLat

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت کریاس می باشد.facebooktwitterGoogle