چهارشنبه, 02 دی 1394 ساعت 08:21

بالابر کارگاهی مطلب ویژه

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

بالابر کارگاهی

شرکت سرمایه گذاری صنعتی ایستا تولید کننده بالابر کارگاهی,خرید بالابر کارگاهی,فروش بالابر کارگاهی,بالابر  کارگاه,کارخانه فروش بالابر کارگاهی,دفتر فروش بالابر کارگاهی,فروشندگاه بالابر کارگاهی,بالابر کارگاهی در تبریز و تهران و ...

بالابر گارگاهی


از خصوصیات بارز شرکت سرمایه گذاری صنعتی ایستا صدر تولید کننده آسانسور کارگاهی (بالابر کارگاهی ) واردات مواد اولیه مرغوب از اروپا بدون واسطه توسط خود شرکت انجام می گیرد.همچنین در طراحی و ساخت و راندمان دستگاه و پاراشوتکه ضامن ایمنی دستگاه و مهمترین بخش بالابر کارگاهی می باشداز مشاوره شرکت های فرانسوی و سویدی بهره مند گشته تا بهترین کیفیت و کارایی و ایمنی به مشتری محترم ارایه گردد و پیوسته در جهت ارتقا محصولات تولیدی گام بر می دارد. 


از مزایای بالابر کارگاهی TCCH

مصرف برق 30 درصد به جای 100 درصد میباشد با استفاده ازتابلو برق اینورتر و درایو برای اولین بار که اکنون نمونه پروژه در بیشتر پروژه های ایرانی و تعدادی از پروژه های که صادرات انجام شده موجود می باشد و در ظرفیت های 1200 کیلوگرم و 1500 کیلوگرم و 200 کیلوگرم , 2500 کیلوگرم با برند اختصاصی TCCH تا ارتفاع 150 متر را در خط تولید فرار داده است.

 

شرکت جهت ارتقای رضایت مندی مشتری که استراتژی بلند مدت و پایه و اساس توسعه خود می داند موفق به کسب گوای نامه مدیریت رضایت مندی مشتری  ISO 9001 - 2008 از شرکت سوییس سرت گردید.

 

 

 


 

بالابر کارگاهی

 


بازدید 2903 بار
 درج آگهی رایگان

پرداخت آنلاینپرداخت آنلاین

اخبار

ما 64 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم


تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت کریاس می باشد.facebooktwitterGoogle