سخنان محسن رضایی در گفتگوی ویژه خبری شبکه 2

سخنان محسن رضایی در گفتگوی ویژه خبری شبکه دو

محسن رضایی در سالن گفتگوی ویژه خبری شبکه 2 صدا و سیما حاضر شد و به ایراد برنامه تبلیغاتی خود پرداخت در این برنامه رضایی با گله از وضع معیشت مردم کشور واستفاده نکردن از ظرفیت های کشور به شدت انتقاد کرد.

در ضمن ایشان به برنامه مدون خود برای دولت خود اشاره کرد و اعلام کرد که مردم می توانند برای آگاهی از آن کتاب ایشان یا سایت ویکی رضایی را مشاهده کنند.

ایشان خود را یک اقتصاددان نامیدند و گفتند که قول می دهم که وضعیت معیشت مردم را بهبود بخشم.

 

من به علت احساس خطر و نگرانی وارد عرصه انتخابات شدم و بهبود رابطه دولت  و مردم؛ بهبود زندگی مردم؛ استفاده از پتانسیل‌ها در سیاست خارجی و تحریم‌ها 4 محور و دلیل حضور من به عنوان نامزد انتخابات است.

  برنامه های اصلاح دولت و انقلاب اقتصادی را تهیه کردم و اقتصاد دولتی را پایان می‌دهم پراکه وظایف دولت این است که نظارت کند.

  چند محصوله کردن اقتصاد ایران از برنامه های انقلاب اقتصادی بنده است و دیگر محصولات را هم به اندازه نفت قوی می‌کنم.

  من می‌توانستم بعد از جنگ کارهای بساری انجام دهم اما اختیار نداشتم.

  برنامه های من اجرایی می شو چراکه با پشتوانه کارشناسی بسیار قوی‌ای است و خودم نیز در بطن برنامه هستم و ایده آن  از خودم است و با برآیند خرد جمعی تنظیم شده است.

  قدرت تعامل من با قوای دیگر بسیار بالا است و با هیچ جناح سیاسی هم درگیر نشدم و دولت فراگیری از تمامی پتانسیل‌ها تشکیل می‌دهم و تنها دو شرط قبول داشتن انقلاب و ولایت فقیه و دومین توانایی فعالیت و عرضه است و جناح و گرایش افراد برای من تفاوتی ندارد.

  "گلوله‌های برفی"؛ سبک مدیریت بنده است.

  برنامه‌های من در مسیر چشم انداز تهیه شده و شجاعت من برای اجرای امور و برنامه‌هایم از دیگر تضمین‌های اجرای برنامه های من است و تجربه عبور من از مشکلات و بحرا ها پشتوانه کارهای من است.

  من نگاه دولتمردان را تغییر می‌دهم و نگاه سیاسی-امنیتی در مقطع کنونی جوابگو نیست و ما نیازمند نگاه فرهنگی- اقتصادی است. بنده ساختار دولت را تغییر می‌دهم و مسئولیت پذیری افراد در دولت را ارتقا می‌دهم.

  پرداخت یارانه سبز برای کشاورزی؛ اجرای فاز دوم هدفمندی بر اساس قانون و با برنامه جدید ارائه 45 هزار تومان و دادن یارانه کالا، با مبنای بورس سهام عدالت را تشکیل می‌دهم، بیمه و توانمندی سازی زنان در خانواده، ایجاد سربازی حرفه ای، گسترش بازارچه های مرزی، ارزآوری از طریق توریسم و ... از برنامه های اقتصادی بنده است.

 کنترل و هدایت نقدینگی را در برنامه دارم و  آخرین برنامه من هدیه ازدواج 23 میلیونی برای تهیه جهیزیه است.

  بعد از 100 سال اقتصاد را از حالت دولت‌های پول خرج کن در آورده و به ریل تولید ثروت می‌آورم.
  ایران چنان موقعیت بالایی در منطقه دارد که گاهی می‌تواند با یک لبخند میلیاردها دلار کسب در آمد کند که از این اهرم درست استفاده نکردیم.

  "استراتژی قیچی" استراتژی من برای سیاست خارجی است که در ابتدا دیپلمات‌های قوی را انتخاب می‌کنم اما دست خود را تا قبل از مذاکره برای کسی باز نمی‌کنم.

  من برای مذاکره با آمریکا درباره مسائل هسته ای از رهبری کسب اجازه کردم که ایشان با اعلام اینکه خوشبین نیستند با آن موافقت کردند و می‌خواهم درباره مذاکره با موضوع محیط زیست و مواد مخدر نیز از رهبری کسب اجازه کنم الب با رعایت خطوط قرمز و حفظ منافع و ارزش‌های ملی.

  قانون گرایی را در بحث مشارکت و اعتراض رعایت می کنم و آن را اجرایی می کنم.

سخنان محسن رضایی در گفتگوی ویژه خبری شبکه دو

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

 درج آگهی رایگان

پرداخت آنلاینپرداخت آنلاین

اخبار

ما 143 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم


تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت کریاس می باشد.facebooktwitterGoogle