نوه امام: احتمال حضور سیدحسن در انتخابات را رد نمی‌کنم

آخرین اخبار انتخابات,اخبار انتخابات در مورد سید حسن خمینی,اخبار در مورد نوه خمینی,نوه خمینی در انتخابات,انتخابات خرداد 92 و سید حسن خمینی,سید خمینی در انتخابات 92,آیا نوه خمینی نیز در انتخابات 92 کاندید می شود,کاندیدشدن نوه خمینی در انتخابات,کاندیدیشدن نوه خمینی,کاندیداتوری اصلاح طلبان در انتخابات 92,کاندیداتوری اصلاح طلبان,کاندیداتوری سید حسن خمینی,نظراشراقی درباره کاندیداتوری سیدحسن خمینی,نظرات در مورد کاندیداتوری نوه خمینی,sdn psk oldkd nv hkjohfhj,hkjohfhj 92 ;hkndnhj,vd sdn psk oldkd,hwghp xgfhk nv hkjohfhj

یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب با بیان اینکه عارف مناسب‌ترین گزینه برای اصلاح‌طلبان است، تأکید کرد: اصلاح‌طلبان هنوز تحت یک جبهه واحد، متحد نشده‌ و سلایق متفاوتی دارند.
 
سید حسن خمینی
 
نعیمه اشراقی نوه امام راحل و فعال سیاسی اصلاح‌طلب در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به احتمال کاندیداتوری محمدرضا عارف و محمدعلی نجفی گفت: ضمن احترام به شخصیت آقای نجفی، به نظر بنده "محمدرضا عارف" گزینه‌ مناسب‌تری برای اصلاح‌طلبان است.
 
وی با بیان اینکه عدم شرکت و یا سکوت در انتخابات92 از جانب برخی از اصلاح طلبان به معنای تحریم انتخابات نیست، افزود: انتخابات مهمی پیش روی ماست؛ اما آیا خود آنها می‌خواهند که در انتخابات شرکت نکنند.
 
این فعال سیاسی اصلاح‌طلب همچنین تأکید کرد که "اگر با نگاهی واقع گرایانه نظر بیندازیم بهتر است در این زمان اندکی که باقی است، اصلاح‌طلبان برای فراهم کردن فضایی که بتوانند در انتخابات کاندیدا داشته باشند، تلاش کنند تا اینکه عدم شرکت در انتخابات را مطرح کنند."
 
اشراقی در ادامه این مصاحبه با اشاره به خبر برخی رسانه‌ها مبنی بر احتمال کاندیداتوری حجت‌الاسلام سید حسن خمینی نیز گفت: احتمال حضور سید حسن خمینی در انتخابات 92 را رد نمی‌کنم.
 
وی در این باره خاطرنشان کرد: به نظر بنده، سید حسن خمینی بهترین گزینه برای شرایط ایران امروز است؛ پشتوانه قوی مردمی، سلامت شخصیتی و تفکر باز فراجناحی وی، ادله این نظرم است.
 
نوه امام راحل با بیان اینکه سید حسن تنها کسی است که می تواند دولت آشتی ملی تشکیل دهد، اضافه کرد: وی می‌تواند وسیله‌ای برای آشتی عده‌ای از مردم و برخی از جناح‌ها با نظام شود.
 
اشراقی ادامه داد: اصلاح‌طلبان گروه‌های سیاسی‌ای هستند که هنوز تحت یک جبهه واحد متحد نشده‌ و سلایق و نظرات متفاوتی دارند و در شرایطی که امروز در مصدر اجرایی سیستم نیستند، این پراکندگی آنها هم طبیعی است.
 
این فعال سیاسی اصلاح‌طلب در پایان، تأکید کرد: اگر شرایط به گونه‌ای تغییر کند که اصلاح‌طلبان بتوانند با معرفی کاندیدای واحد و موجه، به طور آزادانه و نه از سر ناچاری در انتخابات ریاست‌جمهوری سال آینده شرکت کنند، شانس زیادی خواهند داشت.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

 درج آگهی رایگان

پرداخت آنلاینپرداخت آنلاین

اخبار

ما 37 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم


تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت کریاس می باشد.facebooktwitterGoogle