اولین کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری ۹۲ مشخص شد

کاندیدای ریاست جمهوری.کاندیدای ریاست.کاندیدای انتخاباتی.در انتخابات چه کسانی هستند؟,انتخابات ریاست جمهوری سال 92,آخرین اخبار در مورد انتخابات,در انتخابات چه می گذرد,اولین کاندیدای انتخابات 92 کیست؟,اولین کاندیدای انتخاباتی,مصطفی پورمحمدی,توقعات مردم از رئیس جمهور,پوراحمدی چه گفت,سخنرانی پوراحمدی,سخنرانی رئیس بازرسی کل,;hkndnhd vdhsj [li,vd,;hkndnhd vdhsj,hkjohfhj vdhsjshg 92,sokvhkd vmds fhcvsd

انعکاس: رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: اگر تقدیر الهی باشد و فضا ایجاب کند، به عنوان سرباز ولایت کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری خواهم شد.

حجت‌الاسلام مصطفی پورمحمدی عصر امروز در حاشیه بازدید از حوزه علمیه حضرت ولی عصر (عج) شهرستان بناب با بیان اینکه حضور در صحنه رقابت انتخابات یک تکلیف است، افزود: اگر تقدیر الهی باشد و فضا ایجاب کند، به عنوان سرباز ولایت کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری خواهم شد و وقتی وارد صحنه شدیم برنامه‌های خود را ارائه خواهیم داد.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور تأکید کرد: هر کسی بخواهد رئیس جمهور شود، باید وضعیت داخلی کشور را تغییر دهد.

وی تصریح کرد: هر کسی بخواهد وارد این عرصه شود، وضع حاکم را باید اصلاح و بهبود بخشد و این یک انتظار عمومی است و مردم چنین توقعی را از رئیس جمهور آینده خود دارند.

نخستین وزیر کشور دولت نهم با اشاره به اینکه حدود ۹ ماه به انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و همچنین انتخابات ریاست جمهوری مانده، گفت: تلاش کنیم با انتخاب افرادی که شایستگی لازم را دارند، سرنوشت خوبی را برای خود و کشور خود رقم زنیم و کسانی که شایستگی لازم را برای این امور ندارند، آنها را کنار زنیم.

پورمحمدی اضافه کرد: ما می‌خواهیم منشا تحول باشیم و باید ببینیم که این تحول امکان‌پذیر هست یا نه؟! به خصوص بنده که گرایشم قانونگرایی جدی است و باید بسترهای لازم آن فراهم باشد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

 درج آگهی رایگان

پرداخت آنلاینپرداخت آنلاین

اخبار

ما 36 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم


تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت کریاس می باشد.facebooktwitterGoogle