فتنه جدید پیش از انتخابات ریاست جمهوری کلید خواهد خورد

فتنه قبل از انتخابات,انتخابات ریاست جمهوری,فتنه جدید در زمینه انتخابات,چه اتفاقاتی می افتد در انتخابات,در انتخابات چه می شود,آخرین اخبار انتخاباتی,اخبار در زمینه انتخابات,لیست تمام کاندیدای انتخاباتی,کاندیدای انتخابات

فتنه جدید پیش از انتخابات ریاست جمهوری کلید خواهد خورد...

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین گفت: باید برای رویارویی با فتنه جدیدی که پیش از انتخابات ریاست جمهوری کلید خواهد خورد آماده باشیم.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه قم ، حجت الاسلام و المسلمین محمدرضا تویسرکانی در جمع فرماندهان و پاسداران سپاه علی بن ابی طالب(ع) به تشریح فتنه دشمنان از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون پرداخت و اظهار کرد: آن چیزی که دشمنان می خواهند اتفاق بیافتد، این است که دوباره یک چهره از درون نظام با سابقه انقلابی در مقابل نظام بایستد و مردم دچار تردید و شک شوند.

وی با بیان این‌که انقلابی کسی نیست که بنشیند و دیگران برای او برنامه‌ریزی کنند، افزود: با این عقبه مبارزاتی و با این تجارب برای عبور از گردنه های صعب العبور باید یک برنامه ریزی دقیق داشته باشیم.

تویسرکانی با اشاره به حوادث فتنه 88 و حماسه 9 دی اظهار کرد: حماسه 9 دی که از سوی ملت ایران شکل گرفت، نقشه شوم سی ساله دشمن را نابود کرد و به همگان نشان داد که جاءالحق و ذهق الباطل.

وی با بیان این‌که نقش مقام معظم رهبری در خنثی سازی فتنه 88 بی‌نظیر بود، افزود: در آن زمان تمام جبهه کفر پشت سر سران فتنه قرار گرفته بودند، تا به خیال خود این انقلاب اسلامی را از درون نابود کنند و حال آنکه جاء الحق و ذهق الباطل.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در بسیج به فرمایشات رهبر معظم انقلاب درخصوص عدم ورود زودهنگام افراد به مقوله انتخابات ریاست جمهوری گفت: این هشدار، از حرکت افرادی که قصد ورود زودهنگام به مقوله انتخابات را داشتند، جلوگیری کرد.

وی با بیان این‌که انتخابات ریاست جمهوری سال آینده برای انقلاب و نظام بسیار مهم است، اظهار کرد: نباید در این انتخابات گرفتار شخصیت ها، عناوین و سوابق افراد بشویم، باید تنها معیارمان فرمایشات رهبر فرزانه انقلاب باشد تا بتوانیم به درستی رییس جمهور آینده را انتخاب کنیم.

وی افزود: اگر گرفتار شخصیت ها بشویم، دچار شک و تردید می شویم و زمین گیر خواهیم شد.

تویسرکانی به تشریح فعالیت جبهه اصلاح طلبان پرداخت و گفت: جبهه اصلاح طلبان به شدت به دنبال آمدن به میدان هستند و واقعا می خواهند بیایند، جریان انحرافی هم همینطور، البته افراد دیگری هم که به ظاهر تابلوی اصلاح طلبان و جریان انحرافی را ندارد، درصدد حضور در رقابت انتخابات ریاست جمهوری هستند.

وی افزود: در چنین شرایطی باید هوشیار، بصیر و آگاه بود و با توجه به فرمایشات رهبر حکیم انقلاب، رییس جمهور آینده را انتخاب کرد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

 درج آگهی رایگان

پرداخت آنلاینپرداخت آنلاین

اخبار

ما 57 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم


تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت کریاس می باشد.facebooktwitterGoogle